Kerstar.cz

Skok na menu »
Skok na sortiment »


Čistící technika a příslušenství nejen pro profesionály

  • Vysavače, parní čističe
  • Podlahové mycí stroje, zametací stroje
  • Stroje na čištění koberců a čalounění, vysokotlaké čistící stroje
  • Malá úklidová technika, chemie na čištění a úklid
  • Trakční baterie a nabíječky trakčních baterií
  • Nájezdové plošiny do všech typů dodávkových vozidel

Nákupní košík
0,- Kč
O výrobci

KERSTAR Ltd, britský výrobce komerčních a průmyslových vysavačů pro jakékoliv použití, vyrábí kvalitní vysávací zařízení již od roku 1959. Základní ideou výrobce je poskytnout zákazníkovi takové zařízení, které bude co nejvíce přizpůsobeno jeho požadavkům. Kromě malých komerčních aplikací, které jsou dodávány v kompletu, může zákazník vyspecifikovat způsob použití, zvolit vhodnou filtraci, vybabení i příslušenství podle konkrétního prostředí.

Výrobní závod i obchodní centrála sídlí v Southamptonu (cca 80 km severně od Londýna), odkud dodává tato zařízení do celého světa jak pod vlastní značkou, tak i pro další obchodníky s jejich značkou.

Vysavače Kerstar jsou kompletně navrženy i vyrobeny firmou Kerstar a diky dlouholetým zkušenostem a britské kvalitě jak v materiálech, tak i v provedení, patří k tomu nejlepšímu, co může zákazník pořídit. Vysavače jsou osazeny přímo nebo by-pass chlazenými motory vlastní konstrukce, které jsou ověřeny dlouholetým provozem, nádrže jsou vyrobeny buď z nerezové nemagnetické oceli AISI 304 nebo z vysoce odolného plastu tlakovým vstřikováním, pláště motorových jednotek z oceli povrchově upravené práškovou barvou nebo ze silnostěnného vysoce odolného plastu. Použité filtrační materiály splňují ta nejpřísnější kriteria. Vysavače, které jsou určeny do rizikových prostředí jsou každý individuálně kontrolován a každý z nich je vybaven certifikátem, ověřujícím jeho použitelnost v takovém prostředí.

Vysavače, které si zákazník vybere je možno dodat v krátkých dodacích lhůtách.   

© 2006 - 2008 Pulitech | Tvorba www stránek Machin.cz