Kerstar.cz

Skok na menu »
Skok na sortiment »


Čistící technika a příslušenství nejen pro profesionály

 • Vysavače, parní čističe
 • Podlahové mycí stroje, zametací stroje
 • Stroje na čištění koberců a čalounění, vysokotlaké čistící stroje
 • Malá úklidová technika, chemie na čištění a úklid
 • Trakční baterie a nabíječky trakčních baterií
 • Nájezdové plošiny do všech typů dodávkových vozidel

Nákupní košík
0,- Kč
Jak nakoupit

S ohledem na situaci na evropském trhu nás prosím se žádostí o aktuální ceny kontaktujte. Sdělíme Vám je co nejdříve.

Námi dodávané zboží můžete objednat přímo přes www stránky. Před objednáním doporučujeme vhodnost a použití techniky konzultovat buď pomocí dotazu pod popisem, nebo prostřednictvím nonstop telefonní linky +420777611954. Pokud není uvedeno jinak přímo u konkrétního zboží, je dodáváno bez dalšího vybavení a příslušenství. Toto vyberte podle svých potřeb a požadavků a podle možností zařízení v Souvisejících produktech pod popisem produktu. Po výběru zboží, způsobu dopravy a platby použijte vždy tlačítku "Přepočítat".

 

Vaše objednávka bude v co nejbližším možném termínu potvrzena, v případě nejasností Vás budeme kontaktovat. O stavu Vaší objednávky Vás budeme informovat s ohledem na ustanovení následujících odstavců

Zde uvedené ceny jsou bez DPH. Českým daňovým rezidentům bude DPH přičtena k ceně, zákazníkům s daňovou rezidencí mimo ČR nebude DPH k ceně přičtena pouze tehdy, pokud doloží své mezinárodní daňové identifikační číslo (IVA).

Ceny zde uvedené jsou se slevou 5-15% oproti standartním ceníkovým cenám a jsou platné pro koncového uživatele při přímém objednání přes webové rozhraní nebo pomocí e-mailu, faxu, atp. V ostatních případech Vám bude běžná cena sdělena na vyžádání.

Obchodní podmínky - dle osoby kupjícího zcela podle Obchodního, resp. Občanského zákoníku. Záruční doby jsou pro všechny subjekty shodné a jsou uvedeny přímo jednotlivých produktů. Záruka počíná běžet dnem dodání. Pro prokázání záruční doby je průkazným doklad o nabytí. Pokud je uvedeno "jiná záruční doba", jedná se zpravidla o prodlouženou záruku, poskytovanou výrobcem, případně dodavatelem na základě konstrukce, či tomu odpovídajících zkušeností. Ze záruk jsou vyjmuty díly, které je možno považovat za spotřební, či podléhající běžnému provoznímu opotřebení a dále pak díly či části, poškozené nesprávnou obsluhou či údržbou. Záruka okamžitě končí provedením neautorizované opravy. 

Platba za zboží - pokud není dohodnuto jinak, je standartně prováděna pouze následujícími způsoby:

 • dobírkou za zboží, jehož celková nepřesahuje 20.000,-Kč
 • zaplacení proforma faktury před dodáním zboží

U zboží s pořizovací hodnotou vyšší než 80.000,-Kč bez DPH jsme schopni pro Vás zprostředkovat za nadstandartních podmínek leasing nebo úvěr u společnosti VB Leasing včetně pojištění. V případě zájmu o tuto slubu si nechte zpracovat nabídku na techniku či soubor přesně Vám na míru.

   

Doprava zboží - je standartně prováděna následujícím způsobem:

 • službou PPL nebo TOPTRANS dle hmotnostních a rozměrových parametrů s maximální hmotností do 30 kg. Pokud bude hmotnost vyšší a bude ji možno rozdělit, bude zboží odesláno ve více zásilkách.
 • vlastní dopravou u zboží, u nějž hrozí nebezpečí poškození nebo je vyloučeno z dopravy podmínkami dopravce

Cena za dopravu je stanovena takto:

 • u zboží, jehož celková hodnota nepřesahuje cenu 20.000,-Kč bez DPH je cena za dopravu připočtena k ceně zboží včetně připočtení platby za dobírku. 
 • u zboží, jeho cena přesahuje výše uvedenou hodnotu hradí dopravu dodavatel
 • zboží, jehož cena nepřesahuje výše uvedenou hodnotu a musí být přepraveno vlastní dopravou, účtujeme 10,-Kč bez DPH za km u vozidla pick-up, 14,-Kč za km u dodávky do 3,5 t, smluvní cenu za ostatní dopravu
 • doprava do zahraničí při ceně zboží do 10.000,-Kč je cena dopravy připočtena k ceně zboží, nad 10.000,-Kč se na dopravě podílejí dodavatel i odběratel každý jednou polovinou. Ceny dopravy lze zjistit na www stránkách výše uvedených přepravních společností.

   

Při dodání zboží vždy zkontrolujte neporušenost a úplnost dodávky. V případě poškození obalu či zboží vždy sepište s dopravcem zápis o poškození. Na pozdější námitky nebude brán zřetel.

© 2006 - 2008 Pulitech | Tvorba www stránek Machin.cz